Galeria zdjęć

GASTRONOMIA

Do Państwa dyspozycji:

Arenę Ice Bar charakteryzuje swobodny wystrój i atmosfera. Utrzymana w oryginalnym klimacie, z barem pokrytym grubą warstwą lodu, oferuje trzy ekrany plazmowe. Jest to miejsce idealne do spotkań z przyjaciółmi, rodziną, a co najważniejsze – z miłośnikami sportowych emocji.

Tutejsze wieczory mają smak niepowtarzalnych i wyszukanych drinków, przygotowanych przez najlepszych barmanów, którzy mogą pochwalić się swoimi zdolnościami zwanymi „flair”. Profesjonalna obsługa, wyśmienite koktajle oraz pyszne potrawy czynią to miejsce wyjątkowym.

Tutaj serwowane potrawy przygotowane są zawsze ze świeżych produktów najwyższej jakości. Dominują tu głównie dania mięsne jak i wegetariańskie. Bar przyciąga klientów nie tylko wybornym smakiem potraw, ale również dostępnymi cenami. Arena Ice Bar zaprasza szczególnie w upalne dni na shake, mrożone kawy, lody oraz zimne drinki.

Restauracja Crystal jest nowym obiektem na terenie ośrodka Holiday Camping Resort, oddana do użytku w lipcu 2015 roku. Urządzona w nowoczesnym stylu, bardzo przestronna, posiadająca taras widokowy. Profesjonalnie wyposażona sala może pomieścić 90 osób, jak również oferuje udogodnienia dla osób z dziećmi w postaci krzesełek dziecięcych, plastikowych naczyń oraz śliniaków. W pobliżu restauracji znajduje się plac zabaw z wieloma urządzeniami dostosowanymi do dzieci w różnym wieku.
Ogromnym atutem jest przygotowane przez Szefa Kuchni specjalne menu ułożonego w trosce o najmłodszych. Restauracja słynie z obfitości i różnorodności potraw, jak również cudownej i wiecznie uśmiechniętej obsługi.
Podejmujemy tu Gości śniadaniami w godz. 8:00 – 10:30, lunchami w godz. 12:00 – 13:00 i obiadokolacjami w godz. 15:00 – 18:30 w formie bufetów szwedzkich.

Restauracja słynie z różnorodności oraz bogactwa dań. Jest to niepowtarzalne miejsce zlokalizowane w centralnej części pensjonatu, mogące pomieścić 94 osób
Gwarantuje niezwykłą atmosferę, którą kreują przestrzeń i moc światła, oferuje udogodnienia dla osób z dziećmi: krzesła dla dzieci, plastikowe naczynia oraz śliniaki.
W Restauracji First serwujemy śniadania codziennie w godz. 8:00 – 10:30, lunche w godz. 12:00 – 13:00 oraz obiadokolacje w godz. 15:00 – 18:30, wszystko w formie bufetu szwedzkiego.
Wytworna atmosfera restauracji zachęca do organizowania firmowych bankietów oraz przyjęć weselnych, a profesjonalna i nienaganna obsługa dba o wspaniałą atmosferę.

Coffee Corner to kawiarnia oferująca 20 miejsc, usytuowana w centrum pensjonatu. Atmosfera rywalizacji przy grach planszowych oraz głośnych śmiechów to cecha charakterystyczna tego miejsca.

To doskonałe miejsce, gdzie podczas delektowania się aromatyczną kawą można bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu. Zapach świeżo mielonej kawy, soki i koktajle ze świeżo wyciskanych owoców – to wszystko znajdziecie w kawiarni Coffee Corner.

Naszych Gości zapraszamy codziennie w godz. 10:30 – 20:00. Coffee Corner jest idealny do spotkań towarzyskich i rodzinnych, gdzie panuje niepowtarzalny klimat, który nadają liczne gry planszowe oraz zręcznościowe.