Sauna sucha i łóżko do hydromasażu

542_Sauna-nowe

Sauna sucha
To sauna ekstremalnie gorąca. Temperatury sięgają w niej nawet 100 st. C, jednak dzięki niskiej wilgotności powietrza nie odczuwa się tego tak bardzo.
Doskonale oczyszcza skórę z toksyn, poprawia mikrokrążenie i rozprawia się z nadmiernym odkładaniem się wody w organizmie, a tym samym z cellulitem. Sauna to również relaks, ukojenie dla naszej psychiki. Kilka chwil poświęconych sobie w kameralnej atmosferze i błogim cieple pozwala odpocząć zmysłom.
Korzystanie z sauny – odpłatnie

Łóżko do suchego hydromasażu
Wellsystem Relax to aparat do suchego hydromasażu ciała strumieniami wodnymi. Urządzenie to spełnia funkcje masażu manualnego, działa odprężająco na cały organizm i łagodzi objawy bólowe zwłaszcza w zespołach bólowych kręgosłupa i schorzeniach układu kostno – stawowego oraz mięśniowego, regulują napięcie mięśni dając przy tym poczucie całkowitego odprężenia. Łączy w sobie funkcję masażu suchego i ciepła, a czynnikiem masującym jest ogrzany strumień wody skierowany z dysz na elastyczną powierzchnię z naturalnego kauczuku, który ruchem okrężnym wędruje od stóp do karku.
Osoba korzystająca z łóżka oddzielona jest gumową membraną od masującej ją wody znajdującej się w wannie urządzenia, co pozwala na pozostanie w ubraniu podczas terapii. Z urządzenia mają możliwość korzystania osoby starsze i niepełnosprawne ze względu na niską wysokość łóżka (65cm).

Korzystanie z łóżka – odpłatnie