Wakacje w Holiday Golden Resort

Szanowni Państwo!

Sąsiadujący z nami Ośrodek Złota Plaża od jesieni 2018 stał się częścią naszego ośrodka. W ramach przygotowania do bieżacego sezonu część obiektów Złotej Plaży została zmodernizowana. Nowe i komfortowe pokoje Lux 3 i 4 osobowe czekają na Gości. Sprawdź cennik 2019.

Ponadto w sezonie 2019 dotychczasowa nazwa Holiday Camping Resort również uległa zmianie. Aktualnie ośrodek nosi nazwę Holiday Golden Resort. Poznaj nas na nowo!

Holiday Golden Resort to idealne miejsce na wakacje nad morzem. Ośrodek usytuowany jest w urokliwej miejscowości Łazy koło Mielna w odległości 50 m od plaży. Swoje malownicze położenie zawdzięcza otaczającym go pasem zieleni oraz niewielkiej odległości dzielącej od morza. Różnorodność atrakcji oferowanych naszym Gościom, jak i niezapomniana atmosfera sprawiają, że pobyt w Holiday Golden Resort pozwala w pełni zrelaksować się nad polskim morzem.

Największym atutem wypoczynku w Holiday Golden Resort  są wspaniałe i uwielbiane przez dzieci atrakcje wodne. Na terenie ośrodka znajdują się trzy kompleksy basenowe. Aquapark z 88-metrową, multimedialną zjeżdżalnią bawi nie tylko dzieci. Oferujemy moc atrakcji i świetną zabawę w jednym miejscu. Naszym celem jest przede wszystkim zapewnienie Gościom 100% bezpieczeństwa oraz komfortu i właśnie dlatego stworzyliśmy to wyjątkowe miejsce rozrywki, rekreacji i wypoczynku. Oferta dostosowana jest zarówno do dzieci, jak i  do dorosłych.

W cenie pobytu do Państwa dyspozycji:

– Aquapark z wodnym placem zabaw dla dzieci, trzema zjeżdżalniami, armatkami wodnymi i dmuchaną kopułą, a wszystko to na bezpiecznej głębokości 40 cm podgrzewanej wody. Ponadto dwie wolnostojące zjeżdżalnie: rodzinna – 18 m, anakonda – 47 m oraz nowość, multimedialna zjeżdżalnia o długości 88 m i cztery komfortowe wanny jacuzzi. oraz nowość multimedialna zjeżdżalnia o długości 88 m i cztery komfortowe wanny jacuzzi. Efekty specjalne nadają zjeżdżalni oryginalny motyw. Dzięki efektom multimedialnym dodaliśmy zjeżdżalni atrakcyjności i wyjątkowości. Gra świateł, „witraże”, muzyka, dekoracje zjeżdżalni z zewnątrz, tworzą jej unikalność na tle innych. Aquapark czynny jest w godz. 10.30-18.30 .

– Basen rekreacyjny z :

  • podgrzewaną wodą o głębokości 140 cm, z przeciwprądem
  • wylewnicą do masażu karku
  • brodzikami dla dzieci o głębokość: 60 cm i 110 cm z siedmiometrową zjeżdżalnią dwutorową
  • wolnostojące jacuzzi

Czynny w godz. 10.30-18.30, w soboty od 14.30 – 18.30. Dodatkowo przy basenie znajduje się sauna sucha, a także łóżko do hydromasażu suchego.

Priorytetem jest dla nas troska o rodzinę, a w szczególności – o dzieci. Dbamy o to, aby nasi najmłodsi goście, niezależnie od pogody, mieli zapewnioną moc atrakcji. Kids Club wyposażony w: strefę malucha z basenem kulkowym, wewnętrzny dwupoziomowy plac zabaw i ściankę wspinaczkową oraz trzy place zabaw rozmieszczone na terenie całego ośrodka to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają w naszym obiekcie.

W okresie wakacyjnym całotygodniowy program animacyjny dla całej rodziny sprawi, że zarówno dzieci, jak i rodzice mają szansę na chwilę szalonej zabawy. Każdego dnia urlopu, wspólnie z Super Animatorami, Goście mają możliwość odkrywania niesamowitego świata zabawy. Organizujemy rodzinne podchody, turnieje sportowe, zajęcia sportowe, gry i zabawy integracyjne… Na terenie ośrodka znajduje się Fun House – budynek, będący zapleczem animacyjnym, w którym organizowane są wieczorne zabawy: Mini Disco oraz Show dla całych rodzin.

Do dyspozycji  Gości nowoczesne i eleganckie restauracje: Crystal, Arena Ice Bar, Terrace Restaurant, w których w czasie sezonu serwowane są codzienne posiłki. Poza sezonem zapraszamy do organizacji uroczystych kolacji, przyjęć weselnych.

Holiday Golden Resort oferuje noclegi w 12 pokojach dwu- i czteroosobowych, z możliwością dostawek oraz 94 domkach letniskowych cztero- i sześcioosobowych typu standard, lux i golden lux.

Dodatkowo oferujemy: wypożyczalnię rowerów, gokartów Berek Toys, salon gier, sklep.

Przyjedź. Zobacz. Przeżyj.

AQUAPARK / BASEN / JACUZZI

Największym atutem Holiday Camping są niewątpliwie atrakcje wodne. Oferujemy moc atrakcji i świetną zabawę w jednym miejscu.

ZOBACZ WIĘCEJ

KIDS CLUB

Kids Club to miejsce wyjątkowej i wspaniałej zabawy dla najmłodszych. To miejsce łączy aktywną zabawę z możliwością uczenia się w trakcie zajęć z Super Animatorem.

ZOBACZ WIĘCEJ

PLACE ZABAW / OUTDOOR / BOISKO PLAŻOWE

Specjalnie do Państwa dyspozycji oddaliśmy trzy place zabaw rozmieszczone na terenie całego ośrodka. Ich rozmaitość sprawi, że każde, nawet najwybredniejsze dziecko znajdzie coś dla siebie.

ZOBACZ WIĘCEJ

FUN HOUSE

Fun Hause jest nowym obiektem na terenie ośrodka Holiday Camping, oddany do użytku w lipcu 2015 roku. Z myślą, o naszych Gościach, przygotowaliśmy profesjonalne zaplecze animacyjne.

ZOBACZ WIĘCEJ

ANIMATORZY

Liczba atrakcji, które zapewniają nasi Animatorzy na terenie całego ośrodka sprawiają, że zarówno dzieci, jak i rodzice mają szanse na chwilę szalonej zabawy.

ZOBACZ WIĘCEJ